Witamy

Witamy Państwa na stronie internetowej naszej poradni. Specjalistyczne poradnie: ortopedyczna, kardiologiczna, neurochirurgiczna, chirurgiczna, rehabilitacyjna pozostają do Państwa dyspozycji. Zachęcamy również do skorzystania z opieki naszego działu rehabilitacji. Naszym celem jest udzielanie porad i zabiegów w milej atmosferze. Komfort i zadowolenie Pacjentów jest dla nas bardzo ważne. Zapraszamy od Poniedziałku do Czwartku w godz. 8.00-18.00 i Piątek od 8.00- 17.00. Kontakt : 503 162 395

Informacje Dla Pacjentów

Przy rejestracji do Poradni rehabilitacyjnej każdy Pacjent musi posiadać:
ważne skierowanie do poradni Rehabilitacyjnej, które jest ważne rok od momentu wystawienia, w przypadku jeżeli pacjent do lekarza przychodzi z innym schorzeniem musi posiadać nowe skierowanie.
• kartę ubezpieczenia zdrowotnego
• dowód osobisty

W przypadku gdy osoba utraciła prawo do świadczeń i jest nieubezpieczona musi przynieśc ze sobą dokument upoważniający ją do korzystania ze świadczeń w ramach NFZ.


Pracownik rejestracji zapisuje pacjenta na wizytę do lekarza rehabilitacji, a następnie jak pacjent przyjdzie na wyznaczony termin wizyty kieruje do odpowiedniego gabinetu lekarskiego na wizytę lekarską.
Podczas wizyty lekarskiej Pacjent otrzymuje skierowanie na zabiegi wraz z kartą zabiegową.
Pacjent po otrzymaniu karty zabiegowej kierowany jest przez lekarzy do rejestracji, gdzie ustala się termin zleconych zabiegów.
Po ustaleniu planu zabiegów Pacjent zgłasza się na leczenie w wyznaczonym na Karcie Zabiegowej terminie.

Na kolejną wizytę lekarską Pacjent może zapisać się dopiero po zakończonej serii zabiegów.

Na zabiegi pacjent zobowiązany jest zabrać ze sobą:

  • obuwie zmienne

  • ręcznik

  • w przypadku gdy zostały przepisane przez lekarza zabiegi prądowe 2 opakowania gazy metrowej.

  • w przypadku gdy pacjent ma zlecone ćwiczenia wygodny strój do ćwiczeń

PODCZAS UCZĘSZCZANIA NA ZABIEGI PACJENT ZOBOWIĄZANY JEST POINFORMOWAĆ FIZJOTERAPEUTĘ O JAKICH KOLWIEK NIEKORZYSTNYCH SKUTKACH ZABIEGÓW BĄDŹ ZŁYM SAMOPOCZUCIU, ZBYT WYSOKIM CIŚNIENIU PRZED LUB PO ZABIEGACH.

Zapraszamy serdecznie do Poradni Wad Postawy dla Dzieci w ramach NFZ

Zapisując dziecko na pierwszą wizytę rodzic zobowiązany jest przyjś do Poradni ze skierowaniem  - Do Poradni Wad Postawy oraz z kartą ubezpieczenia zdrowotnego dziecka.

Skierowanie w przypadku Wad Postawy nie ma określonej ważności jeżeli jest to kontynuacja leczenia na dane schorzenie.

Rodzic po zapisaniu się do Poradni w rejestracji otrzymuje ternin, na który ma zgłosić się razem z dzieckiem na wizytę do wyznaczonego lekarza.W danym terminie rodzic zgłasza się do rejestracji i zobowiązany jest mieć ze sobą:

  • skierowanie do Poradni Wad Postawy

  • kartę ubezpieczenia zdrowotnego dziecka

Pracownik rejestracji zakłada kartotekę dziecku oraz drukuje potrzebne na wizytę kupony, a następnie kieruje do odpowiedniego Gabinetu lekarskiego.

W przypadku gdy dziecko nie jest ubezpieczone lub nie posiada karty ubezpieczenia zdrowotnego konieczny jest dokument świadczący o uprawnieniu do świadczeń.

 

Prywatne Gabinety Specjalistyczne

W przypadku zapisu do Prywatnego Gabinetu nie jest konieczne osobiste przyjście do Poradni, na prywatną wizytę można zapisać się telefonicznie.

Pacjent korzystający pierwszy raz z wizyty prywatnej powinien zabrać ze sobą dowód osobisty w celu założenia kartoteki oraz możliwości wypisania zwolnienia lekarskiego, oraz gry knieczne jest wypisanie zwolnienia lekarskiego powienien mieć ze sobą NIP zakładu pracy.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO NASZEJ PORADNI!!!